Hanioti Melathron Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Hanioti Melathron Hotel Halkidiki

Hanioti Melathron Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra ne fshatin turistik Hanioti me nje distance rreth 80 meter larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Hanioti Melathron Hotel Halkidiki ndodhet rreth 90 km larg nga aeroporti i Selanikut dhe 5 km larg nga resortet Polychrono & Pefkochori.Hoteli ofron sherbim half board.

       Facilitete:                                                Facilitete te dhomes:

  • Internet                                                   Kondicioner
  • Pishine                                                         Dush
  • Siguracione                                           Ballkon/Tarrace
  • Transferta                                              Tharse flokesh
  • Plazh                                                           Telefon
  • Restorant                                       TV, Kanale Tv, Tv satelitor
  • Pishine per femije                                       Frigorifer

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Siguracionet


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Tansporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes