Hanioti Village & Spa Resort Halkidiki

+355 4 2 420 892

Hanioti Village & Spa Resort Halkidiki

Hanioti Village & Spa Resort Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra ne fshatin turistik Hanioti rreth 300 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Hanioti Village & Spa Resort Halkidiki

Description

Hanioti Village & Spa Resort Halkidiki ndodhet rreth 90 km larg nga aeroporti i Selanikut.Hoteli ofron dhoma komode me nje stil te thjeshte dhe eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta buxhetore familjare.

        Facilitete:                                                Facilitete te dhomes:

 • Doktor                                                       Kondicioner
 • Palester                                                         Dush
 • Internet                                                    Ballkon/Tarrace
 • Parkim                                                      Tharse flokesh
 • Pishine                                                          Frigorifer                                             
 • Masazh                                                          Telefon
 • Jacuzzi                                                              Tv
 • Sauna                                                           Tv satelitor
 • Dyqane
 • Spa
 • Siguracione
 • Transferta
 • Plazh
 • Bar, Restorant

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Dreka e femijeve (pagese ekstra)

Pijet

Spa (pagese ekstra)

Masazhe (ekstra pagese)

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes