Hilltop Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Hilltop Hotel Halkidiki

Hilltop Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra me nje distance rreth 700 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim hafl board per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Hilltop Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne koder ne periferi te fshatit turistik Hanioti. Hoteli ofron dhoma komode me ballkone me pamje nga deti, pishina, kopshti. Ne hotel gjeni nje game te gjere sherbimesh cilesore duke mirepritur cdo vizitore te kaloj pushime te paharrueshme.

       Facilitete te dhomes:                                     Facilitete:

  • Kondicioner                                                 Internet
  • Dush                                                            Pishine
  • Ballkon/Tarrace                                            Parkim
  • Tharse flokesh                                            Transferta
  • Tv                                                                Siguracione
  • Frigorifer                                                         Plazh
  • Telefon                                                      Bar, Restorant
  • Tv satelitor

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Internet (pagese ekstra)

Siguracionet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes