Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri

+355 4 2 420 892

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri, nje hotel me 4 yje i vendosur ne brigjet e Kalbrise, 8 km larg nga Trompea, Itali. Sherbimi eshte all inclusive.
Personi/Nata/Fillon nga 65

Description

Hotel BV Borgo Del Principe Kalabri, nje hotel me 4 yje i vendosur ne brigjet e Kalbrise, 8 km larg nga Trompea, Itali. Sherbimi eshte all inclusive.

 • Vendodhja: Zambrone, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 50 kilometra
BV BORGO DEL PRINCIPE 4* Mengjes, Dreke, Darke me pije
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 12.99 vjec 2 - 12.99 vjec
5 Maj -2 Qershor € 65 Falas € 33
3 - 30 Qershor € 78 Falas € 39
1 Korrik - 4 Gusht € 100 € 50 € 50
5 - 25 Gusht € 136 € 68 € 68
26 Gusht - 1 Shtator € 100 € 50 € 50
2 - 8 Shtator € 78 Falas € 39
9 Shtator - 13 Tetor € 65 Falas € 33
       
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 15% zbritje rezervimet deri ne 31 Mars , akomodim midis 5 Maj - 13 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Prill, akomodim midis 5 Maj - 13 Tetor
► 10% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 9 Shtator - 13 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
All Incluisive opsionale 7 euro shtese / personi / dita per te rritur dhe femije ku perfshihen edhe (pijet freskuese, pijet alkolike vendase 
nga 19:00-24:00, kafe dhe kapucino, tavoline me pamje deti, peshqira)
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult + 1 femije behet ne dhome Standarte, ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne dhome katershe standarte .

Facilitete:

 • Parkim
 • Pishine
 • Transferta
 • Bar

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte me kosto

Vleresimet:

 • Holidaycheck 4.4/6
 • Booking.com 7.7/10
 • TripAdvisro 4.5/5

Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pijet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 65€ / Personi/Nata/Fillon nga