Hotel Flamingo Korce

+355 4 2 420 892

Hotel Flamingo Korce

Hotel Flamingo Korce ndodhet ne qender te qytetit, prane pazarit te vjeter dhe bulevardid kryesor, ideal per pushime fundjave me familjen dhe miq.
Fillon nga 35

Description

Hotel Flamingo Korce ndodhet ne qender te qytetit, prane pazarit te vjeter dhe bulevardid kryesor, ideal per pushime fundjave me familjen dhe miq.

Hotel Flamingo ndodhet ne Korce, ofron dhome me WiFi, ajer te kondicionuar, dhe TV me kabllor e satelit falas.

Cdo dhome ne hotel ka hapsire ulje per c'lodhje dhe banjo private me thares flokesh.

Ne hotel Flamingo do te gjeni sherbim rezepsioni 24 ore, bar dhe hapsira publike per clodhje.

Parking falas.

Mengjesi kontinental dhe kafe.


Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Nuk Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Prices

Room Type Dates Price
31/10/2017 - 30/10/2020 35€ / Fillon nga