Hotel Flamingo,Korce

+355 4 2 420 892

Hotel Flamingo,Korce

Hotel Flamingo, i vendosur ne qender te Korces,nje ndertese moderne me të gjitha funksionalitetet e nevojshme për ta bere qendrimin tuaj me ne nje pervoje te kenaqshme e mbreselenese.
2 te rritur nata 50

Description

Flamingo Hotel i vendosur ne qender te Korces ofron dhoma me ajer te kondicionuar,Wifi dhe një TV me kanale kabllore dhe satelitore.Ideal per te kaluar nje fundjave ndryshe.


Përfshihen

mengjesi

parkim

free wirless


Nuk Përfshihen

nuk lejohen kafshet shtepiake


Prices

Room Type Dates Price
16/08/2017 - 31/08/2020 50€ / 2 te rritur nata