Hotel Kristal Korce

+355 4 2 420 892

Hotel Kristal Korce

Hotel Kristal Korce ndodhet ne koder me pamje nga qyteti, gjelberim, pajisur me restorant, ideal per pushime ne fundjave me miq e familje.
Fillon nga 35

Description

Hotel Kristal Korce ofron akomodim me tarracat e kodrave te qytetit, pajisur me restorant per dreka, darka apo bankete.

Hoteli ofron dhoma me ajer te kondicionuar me banjo private.

Parking dhe WiFi falas.

Cdo dhome ka ballkon, TV me ekran te sheshte, disa dhoma kane pamje nga mali, cdo dhome ka hapsira per tu ulur pervec krevatit.

Mengjesi kontinental.

Kend lojerash per femije.

Recepsion 24 ore me staf te pergatitur ne disa gjuhe te huaja.


Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Nuk Përfshihen

Sipas ofertave me siper


Prices

Room Type Dates Price