Hotel Kristal,Korce

+355 4 2 420 892

Hotel Kristal,Korce

Hotel Kristal,vendi ideal i cili te ofron te provosh nje eksperience unike e ndjekur nga pamja panoramike e qytetit te Korces.
2 te rritur nata 50

Description

Pozicionuar  midis pishave, në kodër me pamje nga qyteti i Korçës. Ndërtesa është ndërtuar gjatë periudhës komuniste dhe është investuar ndër vite për të ofruar komoditet dhe relaks gjatë qëndrimit në hotelin tonë. Me një kapacitet prej mbi 100 shtretër dhe mundësi zgjedhjesh në dhomat e hotelit tonë, ofrojmë gjithçka i përshtatet kërkesave tuaja. 
Përveç pamjes mahnitëse dhe ajrit të pastër, gjatë qëndrimit tuaj këtu, stafi ynë është i përkushtuar për t’Ju bërë të ndjeheni si në shtëpi


Përfshihen

mengjesi

parkimi

free wirless

lejohen kafshet shtepiake


Nuk Përfshihen

transporti


Prices

Room Type Dates Price
16/08/2017 - 31/08/2020 50€ / 2 te rritur nata