AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Iberostar Bellevue Hotel

Iberostar Bellevue Hotel 4* Becici, Budva, sherbim all inclusive.

Starting80dhome dyshe

Details

Bianca Resort & Spa

Bianca Resort & Spa 4*+ eshte resort alpin qe ndodhet ne Kolashine, 11 kilometra nga pistat e skive.

Starting140Dhome standarte

Details

Natyral Razma Hotel Resort

Natyral Razma Hotel Resort,ndodhet ne Razëm 40 km nga Shkodra dhe ofron pishine, sauna, kuzhine tradicionale, park per femije dhe aktivitete malore.

Starting78Fillon nga

Details

Hotel Alpin Dardha Korce

Hotel Alpin Dardha ndodhet ne Dardhe, 17 km nga qyteti i Korçës, ideal per clodhje ne fundjave ose pushime malore me debore dhe ski.

Starting802 te rritur nata

Details

Kocibelli Hotel

Kocibelli Hotel i vendosur ne qender te Korces i pershtatshem per te gjetur komoditetin dhe cilesine e duhur per nje fundjave te mbrekullueshme.

Starting502 te rritur nata

Details

Life Gallery Hotel Korce

Life Gallery Hotel Korce,nje vend ideal per tu qetesuar dhe kaluar nje fundjave te mbrekullueshme duke shijuar te gjithe sherbimet cilesore qe ofron hoteli.

Starting502 te rritur nata

Details

Grand hotel Palace Korce

Grand hotel palace i vendosur ne zemer te Korces iu mirpret te kaloni ne fundjave te kendshme duke provuar gatimet tradicionale Shqiptare qe ofron hoteli.

Starting502 te rritur nata

Details

Hotel Flamingo,Korce

Hotel Flamingo, i vendosur ne qender te Korces,nje ndertese moderne me të gjitha funksionalitetet e nevojshme për ta bere qendrimin tuaj me ne nje pervoje te kenaqshme e mbreselenese.

Starting502 te rritur nata

Details

Hotel Kristal,Korce

Hotel Kristal,vendi ideal i cili te ofron te provosh nje eksperience unike e ndjekur nga pamja panoramike e qytetit te Korces.

Starting502 te rritur nata

Details

Hotel Bujtina e Bardhe

Bujtina e Bardhe është një hotel i vogël në zemër të Korçës, prapa katedrales kryesore. Një vend i bukur dhe i këndshëm për të qëndruar për të gjithë vizitoret që vizitojnë qytetin.

Starting502 te rritur nata

Details


Pages