Hotel Residence Sciabache Kalabri

+355 4 2 420 892

Hotel Residence Sciabache Kalabri

Hotel Residence Sciabache Kalabri nje resort me 4 yje i vendosur ne Zambrone, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
Personi/Nata/Fillon nga 46

Description

Hotel Residence Sciabache Kalabri nje resort me 4 yje i vendosur ne Zambrone, Itali. Hoteli ofron sherbim all inclusive.

 • Vendodhja: Ricadi, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 100 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 50 kilometra
SCIABACHE VILLAGE 4* Mengjes, Dreke , Darke me Pije
*Cmimet per 1 person/nata Apartament me 1 dhome
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 5.99 vjec 2 - 5.99 vjec
12 Maj - 29 Qershor € 46 Falas € 23
30 Qershor - 10 Gusht € 55 Falas € 28
11 -24 Gusht € 75 Falas € 38
25 - 31 Gusht € 55 Falas € 28
1 Shtator - 27 Tetor € 46 Falas € 23
       
       

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 25% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 12 Maj - 29 Qershor dhe 1 Shtator - 27 Tetor
► 20% zbritje rezervimet deri ne 28 Shkurt, akomodim midis 30 Qershor - 31 Gusht
► 15% zbritje rezervimet deri ne 30Prill, akomodim midis 12 Maj - 27 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 5 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi ne apartament me 1 dhome

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Gjelberim
 • Pishine
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Transferta

Dhomat:

 • Banjo me vaske ose dush
 • Ballkon ose verande
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer i kondicionuar
 • Cooling fan
 • Apartamente me 2 dhoma te ndara
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte falas dhe me kosto

Vlresimet:

 • HolidayCheck 3.8/6
 • Booking.com 7.3/10
 • TripAdvisor 3.5/5

Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pijet
 4. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta

Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 46€ / Personi/Nata/Fillon nga