Hotel Residence Solemare Village

+355 4 2 420 892

Hotel Residence Solemare Village

Hotel Residence Solemare Village, nje resort me 4 yje i vendosur ne Vatikan, Itali. Hoteli ndodhet shume prane detit dhe ofron te gjitha vaktet dhe pijet.
Personi/Nata/Fillon nga 63

Description

Hotel Residence Solemare, nje resort me 4 yje i vendosur ne Vatikan, Itali. Hoteli ndodhet shume prane detit dhe ofron te gjitha vaktet dhe pijet.

 • Vendodhja: Ricadi, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti SUF Lamecia 68 kilometra
SOLEMARE VILLAGE 4* Mengjes, Dreke, Darke. (pa pije)
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 10.99 vjec 2 - 10.99 vjec
14 Prill - 1 Qershor € 63 Falas € 31
2 - 29 Qershor € 88 Falas € 44
30 Qershor - 27 Korrik € 106 Falas € 53
28 Korrik - 24 Gusht € 124 Falas € 62
25 - 31 Gusht € 106 Falas € 53
1 -28 Shtator € 88 Falas € 44
29 Shtator - 27 Tetor € 81 Falas € 41
       
       
*Zbritjet per rezervimet e hershme!
► 5% zbritje rezervimet deri ne 31 Mars, akomodim midis 14 Prill - 27 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 Adult ne dhome Standarte, per 2 Adult dhe 2 Femije ne dhome katershe
► Nuk perfshihen pijet.

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Dhoma familjare
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Parkimi

Dhomat: 

 • Banjo me dush ose vaske
 • Tarrace ne katet e siperme
 • Dhoma me pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran flat
 • Cooling fan
 • Thares flokesh
 • WiFi me pagese
 • Kasaforte me pagese

Vleresimet

 • Holidaycheck 4.7/6
 • Booking.com 8.6/10
 • TripAdvisor 3.5/5

Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Parkimi
 4. Pijet
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Wifi (5 Euro)
 4. Pijet

Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 63€ / Personi/Nata/Fillon nga