Iberostar Bellevue Hotel

+355 4 2 420 892

Iberostar Bellevue Hotel

Iberostar Bellevue Hotel 4* Becici, Budva, sherbim all inclusive.
2 te rritur 82

Description

Iberostar Bellevue Hotel 4* Becici, Budva, sherbim all inclusive.

Hoteli ndodhet ne Becici, 2 kilometra larg nga Budva rrethuar nga kodrina te gjelberta, Dhomat jane te gjera te pajisura me televizor me antene satelit.

Ofrohet sherbim All Inclusive, Ideal per pushime familjare dhe cifte. 

Hoteli Resort ofron 7 bare dhe restorante, ku sherbehet kuzhine Mesdhetare dhe nderkombetare. Mund te shijoni pije dhe koktele pa u larguar nga pishina, ose mund te shijoni nje nga restorantet me menu a'la carte. 

Ne hotel ofrohen argetime te ndryshme gjate dites dhe ne mbremje.. 

Shezllonet dhe cadrat ne det ofrohen me kosto shtese qe paguhet ne hotel direkt. 

Disa nga sportet qe mund te luani jane, volejboll plazhi, basketboll, tenis, ose tenis tavoline. 

Facilitete:

  • Parking falas
  • WiFi falas
  • Pishine e jashteme falas
  • Spa dhe Wellness center
  • Resotrant

Përfshihen

Ne cim perfshihen: 

Akomodim ne hotel. Sherbim All Inclusive, (mengjeset, drekat, darkat ne bufe + pijet alkolike dhe freskuese te hapura).


Nuk Përfshihen

Nuk perfshihen ne cmim: 

Shezllonet dhe cadrat ne det.

Lojerat elektronike apo me mjete motorrike ne uj sic jane jetski etj. 

Taksa ditore 1.5 euro per person. 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

01/07/2017 - 31/08/2017 225€ / 2 te rritur
Standard 2 adl

Adults: 2

01/09/2017 - 17/09/2017 183€ / 2 te rritur
Standard 2 adl

Adults: 2

18/09/2017 - 30/09/2017 137€ / 2 te rritur
Standard 2 adl

Adults: 2

01/10/2017 - 26/10/2017 82€ / 2 te rritur
Standart 2 adl + 1 femije <12

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

01/07/2017 - 31/08/2017 280€ / 2 te rritur + 1 femije <14 vjec
Standart 2 adl + 1 femije <12

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

01/09/2017 - 17/09/2017 237€ / 2 te rritur + 1 femije <14 vjec
Standart 2 adl + 1 femije <12

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

18/09/2017 - 30/09/2017 185€ / 2 te rritur + 1 femije <14 vjec
Standart 2 adl + 1 femije <12

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 1

01/10/2017 - 26/10/2017 108€ / 2 te rritur + 1 femije <14 vjec
Standart 2 adl + 2 femije <12

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 2

01/07/2017 - 31/08/2017 312€ / 2 te rritur + 2 femije <14 vjec
Standart 2 adl + 2 femije <12

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 2

18/09/2017 - 30/09/2017 206€ / 2 te rritur + 2 femije <14 vjec
Standart 2 adl + 2 femije <12

+ Adults: 2
Children (1-11 yrs): 2

01/10/2017 - 26/10/2017 119€ / 2 te rritur + 2 femije <14 vjec