Ikos Oceania Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Ikos Oceania Hotel Halkidiki

Ikos Oceania Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra. Hoteli ofron sherbime të standarteve te larta, argetim pa limit, dizajne elegante ne dhoma dhe nje qender spa.
sipas ofertes 0

Description

Ikos Oceania Hotel Halkidiki eshte nje hotel luksoz i cili perbehet nga 1 ndertese kryesore shtatekatshe dhe 5 ndertesa te vogla.Hoteli perbehet nga nje plazh privat 350 meter te gjate te rrethuar nga peme ulliri, pisha, peme selvie. Eshte nje zgjedhje ideale per te kaluar disa pushime te paharrueshme.

       Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Doktor                                                                      Kondicioner
 • Pastrim kimik                                                                 Dush
 • Pishine                                                                     Ballkon/ Tarrace
 • Parkim                                                                           Peshqir
 • Internet                                                                      Makine kafe
 • Dhome konference                                                        Mini Bar
 • Kembim valutor                                                         Tharse flokesh
 • Diet menu                                                                  CD/DVD palyer
 • Pishine dimerore                                                       Kanale televizive
 • Sallon bukurie                                                            Kanale muzike
 • Palester                                                                Kanale nderkombetare
 • Siguracione                                                                   Tv satelitor
 • Transferta                                                                          Tv
 • Sherbim Poste
 • Sherbim dhome
 • Dyqane
 • Sauna 
 • Masazhe
 • Spa
 • Banje turke
 • Plazh
 • Pishine per femije
 • Animacione per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Aktivitete sportive
 • Bar, Restorant

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Palestra

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Sauna

Banje turke

Peshqir plazhi

Aktivitete sportive (jo te gjitha)


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Tennis, Bilardo

Spa (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes