Imperial Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Imperial Hotel Halkidiki

Imperial Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra rreth 2 km larg nga fshati turistik Nea Skioni me nje distance 50 metra larg nga deti i kristalte.
sipas ofertes 0

Description

Imperial Hotel Halkidiki ndodhet rreth 100 km larg nga aeroporti i Selanikut. Hoteli eshte i ndertuar në stilin arkitekturor tradicional dhe ofron dhoma të rehatshme te stilit modern, peisazhe natyrore mahnitese dhe ujore prane gjirit. Ideal per pushime buxhetore të qeta.

       Facilitete te dhomes:                                             Facilitete:

  • Kondicioner                                                       Internet
  • Dush/vaske                                                      Transferta
  • Ballkon/Tarrace                                                   Plazh                                        
  • Tharse flokesh                                               Bar, Restorant
  • Frigorifer
  • Telefon
  • Tv satelitor

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price