Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-Halkidiki

Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra 500 metra nga shpella Fourka dhe 90 km larg nga aeroporti i Selanikut.
sipas ofertes 0
  • Home
  • Hotele
  • Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-Halkidiki

Description

Ioli Apartments Fourka Beach Apartments-Halkidiki ndodhet vetem disa hapa nga një plazhi me rere, ofron apartamente te bollshme me nje kuzhine, një restorant, një sipërfaqe të gjelber me një kopsht dhe internet. 

       Facilitete:                                  Facilitete te dhomes:

  • Internet                                        Kondicioner
  • Parkim                                         Ballkon/tarrace
  • Bar                                                   Dush
  • Restorant                                   Tharse flokesh
  • Siguracione                               Ibrik, Frigorifer
  • Plazh                                              Kuzhine

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes