Ioli Village Hotel Apartments-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Ioli Village Hotel Apartments-Halkidiki

Ioli Village Hotel Apartments-Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra rreth 350 metra larg nga fshati turistik Pefkochori.Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Ioli Village Hotel Apartments-Halkidiki

Description

Ioli Village Hotel Apartments-Halkidiki ofron apartamente te bollshme me dy dhoma, të pajisura me një aneks kuzhine dhe një atmosfere komode dhe të qete. Ideale per ata që duan të kombinojnë pushime të qeta dhe aktive. Në mbremje mund të shijoni jeten e gjalle tePefkochorit me shume taverna, restorante, bare dhe klube nate.

       Facilitete te dhomes:                                            Facilitete:

 • Kondicioner                                                 Kembim valutor
 • Dush                                                                  Internet
 • Ballkon/Tarrace                                                   Parkim                                     
 • Tharse flokesh                                        Pishine, Pishine per femije
 • Ibrik                                                                      Dyqane
 • Frigorifer                                                           Transferta
 • Tv                                                                     Siguracione
 • Telefon                                                                  Plazh
 • Kuzhine                                                           Bar, Restorant

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Internet (tek recepsioni dhe pishina)

Parkimi

Pishina

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes