Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

+355 4 2 420 892

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada ndodhet ne fshatin turistik Nikiana, shume prane detit te kristalte. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada

Description

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort Lefkada ofron nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore per te gjithe te ftuarit. Eshte zgjedhja e duhur per te kaluar pushime luksi te paharrueshme.

       Facilitete te hotelit:

 • Pastrim kimik
 • Spa, Sauna, Banjo turke
 • Qender fitness
 • Siguracion, Transferta
 • Pishine, Pishine dimerore
 • Sporte uji
 • Sherbime per femije
 • Bar, Restorant, Dyqane

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh 
 • Mini Bar
 • Tv satelitor
 • Telefon

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Parkimi
 3. Internet
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

     Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

05/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes