Ionian Princess Club Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Ionian Princess Club Hotel Korfuz

Ionian Princess Club Hotel Korfuz ndodhet ne fshatin turistik Acharavi rreth 100 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Ionian Princess Club Hotel Korfuz ndodhet ne pjesen veriore te ishullit te Korfuzit me nje distance rreth 37 km larg nga qyteti dhe aeroporti. Hoteli ofron hapsira te gjelberta, plazh me rere dhe nje det te mbrekullueshem.

        Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Transferta                                                             Frigorifer
 • Sporte uji                                                               Telefon
 • Bar                                                                      Tv satelitor
 • Restorant                                                 Kanale nderkombetare
 • Plazh privat
 • Animacione
 • Muzik live
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Doktor
 • Sherbim poste
 • Sherbim dhome

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishine

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Peshqir Plazhi

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes