Ionian Theoxenia Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Ionian Theoxenia Hotel Preveza

Ionian Theoxenia Hotel Preveza ndodhet me nje distance rreth 120 metra larg nga plazhi. Hoteli ofron sherbim half board per te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Ionian Theoxenia Hotel Preveza ndodhet  prane vendeve arkeologjike si Nikopolis dhe Kassopi. Hoteli ofron sherbime cilesore dhe eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

  Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Sauna
 • Palester
 • Plazh me rere
 • Bar

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes