Iris Hotel Siviri Halkidiki

+355 4 2 420 892

Iris Hotel Siviri Halkidiki

Iris Hotel Siviri Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra ne fshatin turistik Siviri rreth 90 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.
sipas ofertes 0

Description

Iris Hotel Siviri Halkidiki ndodhet rreth 500 metra larg nga deti dhe perbehet nga 8 ndertesa te vogla 2-kateshe te vendosura ne kopesht. Resorti ofron dhoma te thjeshta me stil te rehatshem me nje atmosfere te ngrohte dhe staf te vemendshem. Zgjedhje ideale per pushime familjare.

       Facilitete:                                                    Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                           Kondicioner
 • Internet                                                             Dush
 • Pishine                                                       Ballkon/Tarrace
 • Transferta                                                    Tharse flokesh                                       
 • Siguracione                                                     Frigorifer
 • Tv dhome                                                        Telefon
 • Plazh privat                                          Kanale nderkombetare
 • Pishine per femije                                       Tv satelitor
 • Kend lojrash
 • Restorant
 • Bar
 • Aktivitete sportive

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes