Island Beach Resort Apartments Korfuz

+355 4 2 420 892

Island Beach Resort Apartments Korfuz

Island Beach Resort Apartments Korfuz eshte i vendosur ne fshatin e vjeter turistik Kavos me nje distance rreth 40-400 metra larg nga deti.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Island Beach Resort Apartments Korfuz

Description

Island Beach Resort Apartments Korfuz eshte i vendosur ne hapsire te gjelbert me pisha dhe peme. Hoteli ofron nje game te gjere sherbimesh, argetime ne mbremje, dhe nje mikepritje te ngrohte per te gjithe te ftuarit.

      Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                          Frigorifer
 • Transferta                                                             Kuzhine
 • Sporte uji                                                               
 • Bar                                                                      
 • Restorant                                                                  
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Pastrim kimik
 • Animacione

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake. (me pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Pijet alkoolike

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes