Istion Club & Spa Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Istion Club & Spa Hotel Halkidiki

Istion Club & Spa Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra ne kanalin historik Potidea 4 km larg nga nga qyteti i Mudanya,Hoteli ofron sherbim ultra all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Istion Club & Spa Hotel Halkidiki ndodhet rreth 54 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore dhe aktivitete sportive te ndryshme per femije dhe te rritur. Zgjedhja ideale per pushime familjare.

        Facilitete:                                     Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                  Kondicioner
 • Internet                                                    Dush
 • Pishine                                            Ballkon/Tarraces
 • Spa                                                         Peshqir
 • Masazhe                                          Tharse flokesh
 • Jcuzzi                                                   Tv satelitor
 • Sauna                                           Kanale nderkomebetare
 • Banjo turke                                            Kanale muzike
 • Dhome konference                                  Mini Bar
 • Pastim kimik                                             Telefon
 • Palester 
 • Sallon bukurie
 • Dyqane
 • Siguracione
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Bar, Restorant

Përfshihen

Mengjes, Dreke ,Darke

Pijet

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Spa (pagese ekstra)

Masazhe (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes