Kanali Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Kanali Hotel Preveza

Kanali Hotel Preveza ndodhet me nje distance rreth 200 metra larg nga deti Jon. Hoteli ofron sherbim half board per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Kanali Hotel Preveza perbehet nga nje ndertese trekateshe. Hoteli ofron aqua park, dhoma moderne, aktivitete sportive, sherbime cilesore dhe baza te gjelberta rreth tij.

  Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine, Pishine per femije
 • Plazh me guralec
 • Jacuzzi
 • Bar, Restorant
 • Aktivitete sportive

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon, Tv

 


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.(pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes