Kappa Resort Villa-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Kappa Resort Villa-Halkidiki

Kappa Resort Villa-Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra me nje distance 200 meter nga deti. hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Kappa Resort Villa-Halkidiki ka nje kombinim unik te thjeshtesise dhe luksit. Ajo ofron suita dhe vila te bollshme dhe te rehatshme të ndertuara ne stilin tradicional grek me pamje panoramike te detit, nje plazh privat, nje restorant, internet, pishine, parkim dhe sherbim te larte cilesor.

     Facilitete te dhomes:

  • Kondcioner
  • Dush
  • Ballkon/Tarrace
  • Peshqir
  • Tharse flokesh
  • Frigorifer
  • Tv
  • Tv satelitor
  • Telefon

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkim


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes