Karina Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Karina Hotel Korfuz

Karina Hotel Korfuz ndodhet ne fshatin turstik Benitses me nje distance rreth 30 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Karina Hotel Korfuz ndodhet 8 km larg nga aeroporti nderkombetar i Korfuzit. Hoteli ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit Jon me nje plazh privat.

         Facilitete:                                                               Facilitete te dhomes:

  • Parkimi                                                              Kondicioner
  • Pishina                                                             Ballkon/Tarrace
  • Internet                                                                     Dush
  • Plazh privat                                                     Tharese flokesh
  • Kend lojrash                                                         Frigorifer
  • Siguracione                                                            Telefon
  • Bar                                                                               Tv 
  • Tavern
  • Biliardo                                                                      

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Pijet alkoolike

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price