Kassandra Bay Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Kassandra Bay Hotel Halkidiki

Kassandra Bay Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra, 600 meter nga fshati turistik Kriopigi me nje distance 700 meter larg nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Kassandra Bay Hotel Halkidiki ndodhet 75 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli eshte i rrethuar nga pylli me pisha dhe ofron sherbime cilesore.Ideale per pushime te qeta familjare.

       Facilitete te dhomes:                                                    Facilitete:

  • Kondicioner                                                             Parkim
  • Dush                                                                       Internet
  • Ballkon/Tarrace                                         Pishine, pishine per femije
  • Tharse flokesh                                                      Transferta
  • Frigorifer                                                              Plazh privat
  • Telefon                                                                Bar, Restorant
  • Tv

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes