Kassandra Bay Village-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Kassandra Bay Village-Halkidiki

Kassandra Bay Village-Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra rreth 800 metra nga fshati Kriopigi dhe 5 km nga qendra e qytetit Kallithea.
sipas ofertes 0

Description

Kassandra Bay Village-Halkidiki i vendosur rreth 400 metra larg nga deti ofron palzh privat, dhoma komode te thjeshta, pishine, parkim , internet, nje restorant dhe bar, sherbime cilesore per femije dhe te rritur. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

       Facilitete te dhomes:

  • Kondicioner
  • Dush
  • Ballkon/Tarrace
  • Tharse flokesh
  • Frigorifer
  • Tv

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Gjthcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes