Kontokali Bay Resort & Spa Korfuz

+355 4 2 420 892

Kontokali Bay Resort & Spa Korfuz

Kontokali Bay Resort & Spa Korfuz eshte i vendosur ne nje gadishull te gjelbert prane qytetit ne Korfuzit dhe ofron pamje nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Kontokali Bay Resort & Spa Korfuz ndodhet ne fshatin turistik Kontokali. Hoteli perbehet nga dy ndertesa 5 kateshe te cilat ofrojne pamje nga deti.

       Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                    Tharese flokesh
 • Transferta                                                             Frigorifer
 • Sporte uji                                                               Telefon
 • Bar                                                                      Tv satelitor
 • Restorant                                                               Mini bar
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Sporte uji
 • Animacione
 • Jacuzzi
 • Masazhe
 • Spa
 • Sauna
 • Dyqane
 • Dhome konference
 • Doktor
 • pishine dimerore
 • Sallon flokesh

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishine

Parkimi

Cadra plazhi

Peshqir plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Pijet

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes