Kormoranos Beach Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Kormoranos Beach Hotel Korfuz

Kormoranos Beach Hotel Korfuz ndodhet ne Acharavi me nje distance rreth 10 metra nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Kormoranos Beach Hotel Korfuz ndodhet rreth 40 km larg nga aeroporti nderkombetar i Korfuzit. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te qeta familjare.

        Facilitete:                                                                           Facilitete te dhomes:

  • Internet                                                                          Kondicioner
  • Siguracione                                                                Ballkon/Tarrace
  • Plazh privat                                                          Dush, Tharese flokesh
  • Bar                                                                                    Frigorifer
  • Restorant                                                                     Tv satelitor, Tv

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

 

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes