Koviou Holiday Village Halkidiki

+355 4 2 420 892

Koviou Holiday Village Halkidiki

Koviou Holiday Village Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia rreth 250 meter larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Koviou Holiday Village Halkidiki eshte nje hotel komode i perbere nga 3 ndertesa te vogla te vendosura ne nje siperfaqe te bukur te gjelber me palmaa dhe pisha.

       Facilitete te dhomes:                                          Facilitete:

  • Kondicioner                                        Pishine,Pishine per femije
  • Dush                                                                Parkim
  • Ballkon/Tarrace                                              Internet
  • Tharse flokesh                                            Plazh privat
  • Frigorifer                                             Kend lojrash per femije
  • Tv satelitor                                                   Animacione
  • Tv                                                               Ba, Restorant
  • Telefon                                                             Jacuzzi

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishine

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes