Kriopigi Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Kriopigi Hotel Halkidiki

Kriopigi Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra rreth 300 metra larg nga qendra e fshatit turistik Kriopigi dhe me nje distance 900 metra nga deti.
sipas ofertes 0

Description

Kriopigi Hotel Halkidiki ndodhet 75 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli ofron sherbime cilesore, nje klub per femije, sporte dhe argetim pa limit.

    Facilitete:                                     Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                  Kondicioner
 • Internet                                                    Dush
 • Pishine                                            Ballkon/Tarraces
 • Spa                                                         Ngrohje
 • Masazhe                                          Tharse flokesh
 • Jcuzzi                                                CD/DVD palyer
 • Sauna                                           Kanale nderkomebetare
 • Banjo turke                                            Kanale muzike
 • Dhome konference                                  
 • Pastim kimik                                             
 • Palester 
 • Sallon bukurie
 • Dyqane
 • Siguracione
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Bar, Restorant

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Internet (Ne dhoma, Pishine)

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Spa (pagese ekstra)

Masazhe (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes