Lagomandra Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Lagomandra Beach Hotel Halkidiki

Lagomandra Beach Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia shume afer detit rreth 6 km larg nga fshati turistik Neos Marmaras.
sipas ofertes 0

Description

Lagomandra Beach Hotel Halkidiki eshte pjese e kompleksit "Lagomandra Resort". Hoteli ofron plazh me rere, pamje te mbrekullueshme natyrore, dhoma komode.Hoteli ndodhet 100 km larg nga aeroporti i Selanikut. Ideale per pushime familjare te rehatshme.

    Facilitete:                                     Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                  Kondicioner
 • Internet                                                    Dush
 • Pishine                                            Ballkon/Tarraces
 • Spa                                                   CD/DVD palyer
 • Bar                                                      Tharse flokesh
 • Restorant                                                Tv satelitor
 • Sauna                                           Kanale nderkomebetare
 • Taverne                                                Kanale muzike
 • Tv dhome                                                  Radio
 • Kend lojrash                                             Telefon
 • Pishine per femije                                   Frigorifer
 • Plazh privat                                              Pamje                               
 • Dyqane
 • Siguracione
 • Transferta
 • Aktivitete sportive

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Spa (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes