Lagomandra Hotel & Spa-Halkidiki

+355 4 2 420 892

Lagomandra Hotel & Spa-Halkidiki

Lagomandra Hotel & Spa-Halkidiki i vedosur 150 meter larg detit, hoteli ndodhet 5 km larg nga fshati turistik Neos Marmaras dhe ofron sherbime all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Lagomandra Hotel & Spa-Halkidiki ndodhet 85 km larg nga aeroporti i Selanikut. Ju do te keni mundesi te eksploroni gadishullin e Sithonise me fshatrat turistik bregdetare, limanet e vogla te izoluara dhe pyjet e harlisura te pishave

       Facilitete te dhomes:                                            Facilitete:

 • Kondicioner                                                   Sallon Bukurie                             
 • Ballkon / Tarrace                                                 Palester
 • Dush / Vaske                                                      Internet
 • CD / DVD player                                                  Parkimi
 • Tharese flokesh                                             Jaccuzi, Sauna
 • Kanale ndërkombëtare                                        Pishine
 • Ibrik                                                                        Show                                                                 
 • Kanali i muzikës                                                Transferta
 • Radio                                                                Siguracione
 • Frigorifer                                                                Spa
 • TV satelitor                                                       Plazh privat
 • Telefon                                                          Aktivitete sportive
 • Televizor                                                            Kend lojrash
 • Pamje                                                         Bar, Restorant, Taverne

Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Internet

Parkim

Pishine

Palester


Nuk Përfshihen

Pijet

Transporti

Spa (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

05/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes