Le Mirage Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Le Mirage Hotel Korfuz

Le Mirage Hotel Korfuz ndodhet ne fshatin turstik Benitses me nje distance rreth 70 metra larg nga deti, Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Le Mirage Hotel Korfuz eshte i vendosur shume prane plazhit dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit. Hoteli ofron nje atmosfere te ngrohte mikepritje per te kaluar pushime buxhetore te qeta.

       Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

  • Parkimi                                                                 Tv Satelitor
  • Pishina                                                            Ballkon/Tarrace
  • Internet                                                                       Tv
  • Siguracione                                                           Frigorifer
  • Transferta                                                          
  • Pishine per femije                                                             
  • Bar                                                                      
  • Dyqane                                                                 
  • Plazh privat
  • Kembim valutor

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake. 

Cadra plazhi dhe peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price