Lefkas Hotel Lefkada

+355 4 2 420 892

Lefkas Hotel Lefkada

Lefkas Hotel Lefkada eshte i pozicionuar ne qytetin bukur te Lefkades, rreth 50 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Lefkas Hotel Lefkada perbehet nga nje ndertese kater kateshe. Hotei eshte i vendosur afer plazhit dhe ofron dhoma te rehatshme dhe sherbime cilesore per te gjithe te ftuarit.

          Facilitete:

 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Internet
 • Siguracion, Transferta
 • Plazh
 • Bar, Restorant

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

06/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes