Lesse Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Lesse Hotel Halkidiki

Lesse Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra, 800 metra larg nga fshati turistik Hanioti dhe 150 metra larg nga deti.Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Lesse Hotel Halkidiki ndodhet 90 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli eshte i vendosur ne nje siperfaqe te gjelbert dhe perbehet nga ndertesa trekateshe.Eshte zgjedhja idelae per pushime te qeta, pushime romantike dhe pushime mes miqsh.

        Facilitete:                                                       Facilitete te dhomes:

 • Parkim                                                               Kondicioner
 • Pishine                                                                  Dush
 • Internet                                                           Ballkon/Tarrace
 • Kembim valutor                                              Tharse flokesh
 • Sauna                                                                   Kuzhine
 • Jacuzzi                                                                Mini bar
 • Masazhe                                                             Frigorifer
 • Spa                                                           Kanale nderkombetare
 • Transferta                                                           Tv satelitor
 • Siguracione                                                          Telefon
 • Sherbim dhome
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Sporte uji
 • Bar, Restorant

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Spa (pagese ekstra)

Masazhe (pagese ekstra)

Sporte uji (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

06/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes