Lichnos Beach Hotel Parga

+355 4 2 420 892

Lichnos Beach Hotel Parga

Lichnos Beach Hotel Parga ndodhet ne bregdetin e bukur te Parges dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit blu dhe nje sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Lichnos Beach Hotel Parga permban baza te bukura te gjelbra, një game e dhomave te rehatshme, restorant, bar dhe nje game te gjere te sherbimeve cilesore. Eshte zgjedhja ideale per pushime relaksuese.

  Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine,Pishine per femije
 • Jacuzzi
 • Sherbim postar
 • Sherbim dhome
 • Siguracion, Transferta
 • Bar, Restorant
 • Sporte uji

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor, Tv
 • Telefon

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.(pagese ekstra)

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes