Life Gallery Hotel Korce

+355 4 2 420 892

Life Gallery Hotel Korce

Life Gallery Hotel Korce,nje vend ideal per tu qetesuar dhe kaluar nje fundjave te mbrekullueshme duke shijuar te gjithe sherbimet cilesore qe ofron hoteli.
2 te rritur nata 50

Description

Hotel Life Gallery ne Korce ofron 19 dhoma te vendosura ne dy godina me stile arkitekturore te ndryshme. Godina me suitat, 3 Ekskluzive dhe 1 Presidenciale, eshte e ndertuar ne vitin 1924 me stil arkitekturor neoklasik. Nderkohe qe suitat jane te arreduara sipas stilit minimalist. Thjeshtesia dhe bardhesia e tyre te japin nje efekt relaksi.

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

 


Përfshihen

mengjesi

parkim


Nuk Përfshihen

Spa


Prices

Room Type Dates Price
16/08/2017 - 31/08/2020 50€ / 2 te rritur nata