Liotopi Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Liotopi Hotel Halkidiki

Liotopi Hotel Halkidiki ndodhet ne fshatin turistik Olimpiada rreth 20 meter afer detit te kristalte ranor .Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Liotopi Hotel Halkidiki ndodhet 95 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma komode, nje restorant ne det, internet dhe sherbime te tjera cilesore.

       Facilitete te dhomes:                                  Facilitete:

  • Kondicioner                                             Internet
  • Dush                                                     Plazh privat
  • Ballkon/Tarrace                                    Restorant,Bar
  • Tharse flokesh                                          Bicikleta
  • Tv                                                           Transferta
  • Frigorifer                                             Sherbim dhome

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Bicikleta

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

06/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes