Livadi Nafsika Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Livadi Nafsika Hotel Korfuz

Livadi Nafsika Hotel Korfuz ndodhet ne fshatin turistik Dassia rreth 300 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Livadi Nafsika Hotel Korfuz ofron dhoma komode me stil te thjeshte, sherbime cilesore dhe nje atmosfere te ngrohte mikpritje per te gjithe te ftuarit qe duan te kalojne pushime te qeta familjare.

       Facilitete:                                                                Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                          Frigorifer
 • Transferta                                                         Tharese flokesh
 • Aktivitete per femije                                           Tv satelitor                                                          
 • Bar                                                            Kanale nderkombetare                                                   
 • Restorant                                                                  
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Pastrim kimik
 • Animacione
 • Doktor
 • Dyqane

 


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishine

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake. (nen 6 kg pa pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes