Loutrouvia Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Loutrouvia Hotel Korfuz

Loutrouvia Hotel Korfuz eshte i vendosur ne fshatin e vjeter turstik Benitses me nje distance shume afer plazhit me rere.
sipas ofertes 0

Description

Loutrouvia Hotel Korfuz eshte i vendosur ne bregdet dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit dhe maleve te gjelberta. Eshte zgjedhja ideale per pushime buxhetore te qeta.

        Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

  • Parkimi                                                              Kondicioner
  • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
  • Internet                                                                   Dush
  • Siguracione                                                          Frigorifer
  • Transferta                                                       Tharese flokesh
  • Sporte uji                                                                     Tv                                                             
  • Bar                                                                      
  • Tavern                                                                  
  • Plazh privat

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes