Magna Graecia Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Magna Graecia Hotel Korfuz

Magna Graecia Hotel Korfuz eshte e pozicionuar ne fshatin i vjeter Dassia, 200 metra larg nga deti. Sherbimi i hotelit eshte all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Magna Graecia Hotel Korfuz eshte i vendosur ne nje mjedis komod te gjelbert prane detit. Hoteli ofron dhoma te thjeshta, argetime, sporte, muzik live, dhe shume sherbime te tjera per te gjithe vizitoret.

       Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                                Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                     Dush
 • Siguracione                                                            Frigorifer
 • Tv dhome                                                       Tharese flokesh
 • Sporte uji                                                  Kanale nderkombetare                                                             
 • Bar                                                                       Tv satelitor                                                 
 • Restorant                                                                 Telefon
 • Dhoma konference        
 • Aktivitete per femije                                                      
 • Plazh privat
 • Tennis
 • Biliardo
 • Animacione
 • Muzik live

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Pishine

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes