Makednos Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Makednos Hotel Halkidiki

Makednos Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia rreth 4 km larg nga fshati turistik Nikiti me nje distance 60 meter larg nga deti.Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Makednos Hotel Halkidiki ndodhet 100 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli eshte i ndertuar ne koder i rrethuar nga te gjitha anet me peme duke ofruar pamje mahnitese te detit.

       Facilitete te dhomes:                                                  Facilitete:

  • Kondicioner                                                            Internet
  • Ballko/Tarrace                                                        Parkim
  • Dush                                                          Pishine, Pishine per femije
  • Tharse flokesh                                                  Bar, Restorant
  • Frigorifer                                                    Kend lojrash per femije
  • Tv satelitor                                                    Transferta, Siguracione
  • Telefon                                                                 Plazh privat 

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

06/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes