Mallas Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Mallas Hotel Halkidiki

Mallas Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne qytetin turistik Nea Kallikratia me nje distance rreth 80 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Mallas Hotel Halkidiki ndodhet 25 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ndodhet prane dyqaneve te suveniereve dhe bareve moderne.

       Facilitete te dhomes:                                        Facilitete:

  • Kondicioner                                               Restorant
  • Dush                                                            Internet
  • Ballkon/Tarrace                                             Pishine
  • Tharse flokesh                                     Transferta, Siguracione
  • Frigorifer                                                    Plazh privat
  • Ngrohje                                                             Bar
  • Tv satelitor
  • Kanale nderkombetare
  • Telefon
  • Pamje

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishine

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

06/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes