Marbella Corfu Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Marbella Corfu Hotel Korfuz

Marbella Corfu Hotel Korfuz eshte i pozicionuar ne qytetin turstik Agios Ioannis afer detit. Hoteli ofron sherbim ultra all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Marbella Corfu Hotel Korfuz eshte nje hotel luksoz i cili ofron nje shumellojshmeri dhomash moderne, pamje te mbrekullueshme te kopshteve dhe detit, argetime dhe sporte pa limit per femije dhe te rritur. Eshte zgjedhja ideale per pushime luksi te paharrueshme.

      Facilitete:                                                                  Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                               Kondicioner
 • Pishina                                                            Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                    Dush
 • Siguracione                                                        Makine kafe
 • Dhome konference                                           Tharese flokesh
 • Sporte uji                                                                Mini bar  
 • Bar                                                                       Tv satelitor
 • Restorant                                                                     Tv
 • Plazh privat                                                              Telefon
 • Aktivitete sportive                                     Kanale nderkombetare
 • Aktivitete per femije
 • Pastrim kimik
 • Animacione
 • Palester
 • Sherbim poste
 • Dyqane
 • Spa
 • Masazhe
 • Banjo turke

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet & Pijet alkoolike

Internet

Pishine

Parkimi

Cadra plazhi & Peshqir plazhi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake. (me pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes