Mareblue Beach Resort Korfuz

+355 4 2 420 892

Mareblue Beach Resort Korfuz

Mareblue Beach Resort Korfuz eshte e vendosur ne qytetin Agios Spyridon rreth 50 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Mareblue Beach Resort Korfuz eshte i ndertuar sipas nje stili modern dhe eshte i vendosur ne bregdet. Hoteli ofron gjithashtu nje game te gjere argetimesh dhe sportesh per femije dhe te rritur. 

         Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                              Kondicioner
 • Pishina                                                            Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                    Dush
 • Siguracione                                                          Frigorifer
 • Doktor                                                              Tharese flokesh
 • Gjimnastike uji                                                    Tv satelitor   
 • Bar                                                                           Telefon
 • Restorant                                                                    Tv
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Pastrim kimik
 • Show
 • Kembim valutor
 • Dyqane
 • Tv dhome

 


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Pishine

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Cadra plazhi & Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes