Margarona Royal Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Margarona Royal Hotel Preveza

Margarona Royal Hotel Preveza ndodhet ne periferi te qytetit te Prevezes shume prane detit. Hoteli ofron sherbim half board per te gjithe te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

Margarona Royal Hotel Preveza eshte i rrethuar nga nje ekosistem i mbrojtur me 250 lloje te rrale zogjsh. Hoteli ofron nje pamje te mbrekullueshme nga gjiri dhe kopshti. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

  Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Siguracion
 • Dhome konference
 • Pishine
 • Bar,Restorant

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon,Tv

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes