Mayor Capo Di Corfu Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Mayor Capo Di Corfu Hotel Korfuz

Mayor Capo Di Corfu Hotel Korfuz eshte i vendosur ne nje hapsire te madhe, te gjelbert dhe ofron pamje te mbrekullueshme te detit.
sipas ofertes 0

Description

Mayor Capo Di Corfu Hotel Korfuz oforn dhoma te rehatshme, nje plazh privat me rere, pishine, argetime dhe sporte  dhe shume sherbime te tjera per te gjithe vizitoret. Eshte zgjedhja ideale per pushime relaksuese.

         Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                               Kondicioner
 • Pishina                                                            Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                          Frigorifer
 • Transferta                                                        Tharese flokesh
 • Palester                                                                  Mini Bar
 • Masazhe                                                              Tv satelitor
 • Dyqane                                                                       Tv
 • Plazh privat                                                             Telefon
 • Aktivitete per femije                                  Kanale nderkombetare
 • Aktivitete sportive
 • Bar
 • Restorant
 • Animacione

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Palester

Pishine

Parkimi

Cadra plazhi 

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price