Mayor La Grotta Verde Grand Resort Korfuz

+355 4 2 420 892

Mayor La Grotta Verde Grand Resort Korfuz

Mayor La Grotta Verde Grand Resort Korfuz eshte i vendosur ne koder rreth 100 metra larg nga deti. Ofrohet sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Mayor La Grotta Verde Grand Resort Korfuz

Description

Mayor La Grotta Verde Grand Resort Korfuz ofron sherbime te klasit te larte dhe akomoditetin e duhur per te kaluar pushime luksi te paharrueshme. Eshte zgjedhja ideale per pushime romatike ose mes miqsh.

        Facilitete:                                                              Facilitete te dhomes:

 • Animacione                                                        Kondicioner
 • Pishina                                                           Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                          Frigorifer
 • Pishine dimerore                                            Tharese flokesh
 • Sauna                                                                     Mini bar
 • Masazhe                                                                Telefon
 • Qender fitness                                                      Tv satelitor                    
 • Doktor
 • Sherbim dhome                                                             
 • Bar                                                                      
 • Restorant                                                                  
 • Plazh privat
 • Tennis
 • Biliardo

 


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishine

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Qendra e fitness (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes