Mayor Mon Repos Palace Korfuz

+355 4 2 420 892

Mayor Mon Repos Palace Korfuz

Mayor Mon Repos Palace Korfuz eshte i vendosur ne qytetin e Korfuzit rreth 20 metra larg nga deti i kristalte Jon.
sipas ofertes 0

Description

Mayor Mon Repos Palace Korfuz eshte i ndertuar sipas nje stili klasik arkitekturor dhe ndodhet prane plazhit. Hoteli ofron nje pamje te mbrekullueshme te qytetit te Korfuzit dhe detit. Eshte zgjedhja ideale per pushime romantike ose mes miqsh.

         Facilitete:                                                             Facilitete te dhomes:

 • Parkimi                                                               Kondicioner
 • Restorant                                                        Ballkon/Tarrace
 • Internet                                                                   Dush
 • Siguracione                                                         Frigorifer
 • Transferta                                                       Tharese flokesh
 • Kembim valutor                                                  Tv satelitor
 • Pastrim kimik                                                        Telefon
 • Doktor
 • Dhome konference
 • Sherbim dhome
 • Plazh privat
 • Muzik live
 • Bar

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

22/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes